Barion Pixel

6.990 Ft

Arctisztító gél

5.00

Frissesség, tisztaság, természetesség. Kíméletes nem-szárító arctisztító, érzékeny bőrre is. Egy mély lélegzet, a bőrödnek is, és JÓL indul/fejeződik be a nap! Ha egy kíméletes, mégis alapos arctisztítót keresel, ami nem szárít, de tökéletesen megtisztítja bőrödet, megtaláltad. :) ⭐ 69 hűségpontot ér. A pontok jóváírásához vásárlás előtt regisztrálj!
 
  • Cikkszám: EK008003
  • Kategóriák: Arcápolás
Frissesség, tisztaság, természetesség. Kíméletes nem-szárító arctisztító, érzékeny bőrre is. Egy mély lélegzet, a bőrödnek is, és JÓL indul/fejeződik be a nap! Ha egy kíméletes, mégis alapos arctisztítót keresel, ami nem szárít, de tökéletesen megtisztítja bőrödet, megtaláltad. :)

Ez a könnyed, pH semleges arctisztító gél nemcsak eltávolítja a szennyeződéseket, felesleges faggyút, és sminket, hanem frissíti és nyugtatja is a bőrt. Gyulladáscsökkentő hatású lágy habja kíméletes, csak puhaságot és ragyogást hagy maga után. Használhatod reggel, hogy felébressze a bőröd, és este, hogy eltávolítsd a napi szennyeződéseket és a könnyebb sminket, miközben nyugtatja és regenerálja az arcbőrödet.

A pH-semleges formula támogatja a bőr természetes egyensúlyát, így nem borítja fel védőrétegét. (az egészséges bőr kulcsa!!!) Az aloe vera nyugtató és hidratáló hatású, míg a gyógynövénykivonatok – kamilla, zsálya és melissa – segítenek csökkenteni az irritációt. Anti-bakteriális, anti-virális, és anti-fungális hatású, így csökkenti a gyulladást is. Mindezt a hatást, egy jól célzott illóolaj kompozícióval tettük teljessé.

Használata: Néhány pumpálásnyi zselét kevés vízzel habosíts fel a tenyeredben, utána oszlasd el az arcodon, és hűvös vízzel öblítsd le. Frissen, üdén fogsz visszamosolyogni magadra a tükörben :-)

Üvegcsomagolásban adjuk, így kisebb a környezeti terhelése.

Minősített natúrkozmetikum. Az UltraGreen tanúsítás biztosítja, hogy:

🌿 Magas arányban természetes összetevőket tartalmaznak,

🌿 Mentesek minden felesleges vagy káros adaléktól,

🌿 Olyan gyártási folyamatból származnak, amely tiszteletben tartja a környezetet és a bőröd egészségét.

A tanusítványról bővebben ITT olvashatsz.

100ml üdítő tisztíaság

 

Használata: Néhány pumpálásnyi gélt kevés vízzel habosíts fel a tenyeredben, utána oszlasd el az arcodon, és hűvös vízzel öblítsd le. Frissen, üdén fogsz visszamosolyogni magadra a tükörben 🙂

Aqua (Víz) Decyl glucoside (bőrkímélő cukortenzid)Aloe Barbadensis Leaf (Aloe vera) juiceGlycerin (Növényi glicerin)Matricaria chamomilla (Kamilla) extractSalvia Officinalis (Zsálya) extractMelissa Officinalis (Citromfű) extractXantan (Növényi gélesítő)Sodium Benzoate, Potassium Sorbate (bőrbarát tartósító anyag)Lactic Acid (tejsav)Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin (természetes bőrbarát oldószer)Parfum (Natural essential oils) Természetes illóolaj kompozícióSodium Phytate (EDTA természetes alternatívája)linalool** (illóolajok természetes összetevője)

Ez is érdekelhet

Termékkel kapcsolatos kérdések

Nem.
Pont úgy alkottuk meg, hogy tisztítson, de közben megőrizze a bőröd saját védőrétegét.
Tisztítás után nem húzódást, hanem frissességet, és puhaságot érzel.

Igen.
A nyugtató gyógynövénykivonatok az aloe vera, és a kíméletes tisztító formula segítenek, hogy a bőröd irritáció mentes maradjon a tisztítás utána is.

A könnyebb sminket szépen leoldja.
Erősebb sminknél érdemes egy előtisztítást beiktatni — így lesz igazán alapos, mégis kíméletes a rutin.

Mindkettőre.
Segít eltávolítani a felesleges faggyút, mérsékli a gyulladást, miközben nem borítja fel a bőr egyensúlyát. Ez kulcs a problémás bőrnél is. Véleményem szerint rossz ötlet szárítani a bőrt, mert erősen öregítheti azt.

Mert így nem bontja meg a bőr védőrétegét.
Ez az alapja annak, hogy a bőröd nyugodt és kiegyensúlyozott maradjon, akár száraz, akár kevert, akár zsíros, akár gyulladt…

Használhatod reggel és este is, de tapasztalatom szerint egyszer is elég, és az az este. Így eltávolít minden szennyeződést, sminket, felesleges faggyút.
Reggel felfrissít, este segít üde, makulátlan bőrrel lefeküdni, és jól előkészíti a bőrt, az ápoló kozmetikumokra.

Mert nem hagyományos, szárító tenziddel tisztít. (pl. SLS)

Ebben a gélben bőrazonos, növényi eredetű cukortenzid dolgozik, ami kíméletesen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Ehhez jönnek még a gyulladáscsökkentő gyógynövénykivonatok és az aloe vera, amelyek nemcsak tisztítanak, hanem közben nyugtatják és támogatják is a bőrödet.

Vásárlói értékelések

5

25 értékelés

Értékelés*

26 értékelés

2 év
Fanni

Írtam korábban is véleményt, de annyira szeretem ezt az arctisztítót, hogy muszáj megint. :) Többször vettem már, minden este használom - ha mégis elmarad, mert én elutazok, ő meg itthon marad, akkor hiányzik. A kombinált bőröm tiszta, üde, lélegző lesz tőle, a rendszeres használata mellett durva nagy piros pattanásaim nem jöttek elő (kiegészítve tonikkal és arckrémmel). Rendszeres használat mellett is 5-6 hónapig elég egy üveg. Szuper termék!

2 év
Farnasné Kiss Enikő

Nagyon szeretem ezt a gélt. Tényleg szuper.

3 év
Herczegné Fanni

Este használom, 2 pumpálás elég az egész arcomra/nyaktájékra. Üde, friss illatú gél, pont annyira habzik, hogy még kellemes élmény legyen. Az arcom utána sokkal könnyebbnek érzem, szépen tisztít, nem szárít.

4 év
Viki

4 év
Edit

Sokféle "Eszterkrémet" próbáltam már, de ez a termék mindig rajta van a repertoáromon. Nagyon szeretem, kíméletesen, de alaposan tisztít. A serdülő, így zsírosodó bőrű gyermekem is kipróbálta már. Azóta kevesebb pattanást látok az orra környékén. :) Köszönöm az egyik hírlevélben adott tippet is, miszerint tusfürdő helyett is nyugodtan használhatom a nyaralások alatt. Tényleg bevált. Éppen ezért szívesen látnám ezt az arctisztítót műanyag tégelyben is, hogy ne csak darabszámra, de súlyra is kevesebb kozmetikumot kelljen az (nem csak nyári) utazásokra cipelnem.

0
    0
    Az Ön kosara
    A kosara üresVissza a boltba